Planowana data kolejnej wysyłki: 22.07.2024
Zalogowany: Gość

Warunki dostawy

Warunki zdjęcie 1.jpg

Jak otrzymać przesyłkę z naszego sklepu następnego dnia roboczego?

Wystarczy, że zrobisz zakupy do godziny 16:59 korzystając z naszej platformy zakupowej lub telefonicznie. Jest to szybki i niezawodny sposób na otrzymanie przesyłki już następnego dnia roboczego na terenie całego kraju. Zamówienie zostanie skompletowane do godziny 17:00 oraz wysłane jeszcze tego samego dnia (99% przesyłek wysyłamy w danym dniu roboczym). Klient ma możliwość stałego śledzenia trasy, którą pokonuje przesyłka oraz miejsc, gdzie się ona znajduję.

Śledzenie przesyłek DHL

Zamówienia ze statusem "odbiór osobisty", do wydania po 1 minucie od dokonania zakupu (otwarte: Poniedziałek - Piątek  8 – 17 / Sobota nieczynne)

Sklep realizuje dostawy tylko na terenie Rzeczypospolitej Polski, dostawy w naszym sklepie realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL.

Koszt dostawy.jpg

Koszt dostawy jest obliczany automatycznie w sklepie i jest uzależniony od wagi i wartości zamówionych towarów.    

Realizujemy również przesyłki poza granicę Rzeczypospolitej Polski, dla tych przesyłek zapraszamy do kontaktu, z naszym działem sprzedaży.

Kontakt z działem sprzedaży

 

Zawsze kupuj po najlepszej cenie

Mamy ponad 1 000 000 części w naszej bazie

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Pomoc i kontakt
Koszyk